#
Image
Witaj na naszej stronie.

Kalendarz Dni Płodnych

Pozwoli Ci określić Twoje dni płodne na podstawie pierwszego dnia miesiączki oraz średniej długości cyklu. Kalkulator opracowany został na.
Kiedy masz dni płodne. Nasz kalkulator obliczy to za Ciebie.
Kalendarz 1-go roku Karmienie butelką. Kalkulator obliczy najbliższe dni płodne. Warto ostrzec, że są to dni największej.

Po to bierzesz tabletki, żeby nie mieć dni płodnych! w czasie brania pigułek nie dochodzi do owulacji, więc nie ma dni płodnych, więc po co chcesz. Dni płodnych-Kiedyś na w dziale sex ktos podał licznik nie wiem skąd gdzie mozna było policzyć dni płodne i nie wpisywało sie coś i sam obliczał.
Co to za problem wpisac w google" kalendarz dni płodnych" czy" dni płodne" i pojawia ci sie pelno roznych stron! co w tym trudnego?
Intymny. Wpisz datę pierwszego dnia cyklu-czyli dnia, kiedy pojawiła się miesiączka. Tabelka, którą wówczas zobaczysz, pokaże Twoje dni płodne i.
Ma strzałki i nimiprzestawiamy datę by wpisac dane wstecz. Jak już to zrobicie to programik pokaże kiedy sa dni płodne i kiedy bedzie następna.
W sieci kilka kalkulatorów dni płodnych, może się komuś przydać Wink. Zdrowie w Rodzinie, Kalendarz, Antykoncepcja, Seks i Sypialnia.
I artykuły dotyczące ciąży, macierzyństwa, dzieci.
22: 14, Kalendarz dni plodnych. Autor, Wiadomość. Kasiulek33 Junior Admin Imię: Kasia Pomógł: 946 razy Wiek: 34 Dołączył: 10 Lut 2007 Posty: 18949. Apr 2006. Oprócz kalendarza dni płodnych można do przodu obliczyć, z jaką płcią dziecka związane są poszczególne dni płodne, co daje możliwość wyboru.
Dni płodne używając naszego kalkulator dni płodnych wybierając najlepszy. Bezpłatny program" Kalendarzyk" określanie dni płodnych i niepłodnych.

Dni płodnych mogą stosować tylko kobiety regularnie miesiączkujące. Pamiętaj, że ta metoda zapobiegania ciąży należy do najmniej skutecznych.

Image